Fotograf Białystok fotograf Białystok

Robienie zdjęć to nieustanne rozglądanie się za chwilami. Dobry fotograf musi „czuć świat”, mieć dobrą intuicję i wyobraźnię, żeby wiedzieć jak uwieczniać momenty, chwile przebłysków piękna w szarej codzienności. Musi nauczyć się pracować z chwilą. Dodatkową „super mocą” jest umiejętność pracy z dzieckiem.

Młodzi rodzice nieraz martwią się: fakt, sesja z maluchem to świetna pamiątka, ale zebrać się do niej… to przecież stres dla dziecka: podróż do studia, układanie małych rączek  i stópek w różnych pozycjach, przebieranie w stroje, płacz… Ja w trakcie zdjęć dbam nie tylko o dobre kadry, ale i atmosferę, by podobała się zarówno Waszemu Maleństwu, jak Wam; w moim studiu w tle leci kochany przez dzieci szum okapu i zawsze jest odpowiednio ciepło, by maleńkie stópki nie zmarzły w czasie fotografowania. Rodzice przy aromatycznej kawie lub owocowej herbacie mogą ze mną pogadać o wszystkim – od polityki poprzez koncerty rockowe, po kolor ostatniej kupki;)

Robiąc sesje  portretowe przyszłej mamy pamiętajmy, że każdy człowiek ma swoje „chwile piękna”. Twoja modelka może być niewyspana, nieuczesana, zła i brzydka, a Ty i tak możesz wyczekać moment jej piękna. Musisz się zaczaić, odczekać, by potem szybko go upolować i uwiecznić na zdjęciu. I nie ma potem tłumaczenia, że fotka nie wyszła, bo pozujący był nie w formie. To nieprawda! Fotograf był nie w formie!

Fotograf Białystok

Moim fotograficznym portfolio od kilku lat jest prowadzony z przyjaciółką dziennikarką blog www.zudit.pl – wyróżniony przez portal Onet czy ranking Najbardziej Wpływowych Polskich Blogerów Jason Hunt. Na co dzień pracuję jako grafik komputerowy w jednym z największych białostockich portali internetowych. Kocham fotograficzne wyzwania: moje zdjęcia to zawsze najpierw jakaś idea: sesje ciążowe robiłam już na tle dżungli amazońskiej, ruchliwego miasta, jak i w stylu „Mody na sukces”, a dzieci fotografowałam w tradycyjnym studiu, jak i w wydaniu reportażowym, w ich codziennym domowym mikrokosmosie. Kocham tę radość, gdy po wysłaniu zdjęć Klientom efekt finalny wywołuje łzy wzruszenia. Zatrzymaj te drogocenne, ulotne chwile z dzieckiem na moich fotografiach!

MOJE PORTFOLIO

Przeczytaj artykuł o mnie

pikolina fotografia